Фільтр
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Сезон
  0
  0
  0
#RitoPeople: Відповіді «ні» не існує – Ірина Озимок

#RitoPeople: Відповіді «ні» не існує – Ірина Озимок

«Основна причина моєї активності в тому, що не вся реальність мені подобається і не з усією реальністю я хочу миритися. А якщо не миритися, то єдиний вихід - це її змінювати» - такий життєвий принцип нашої героїні Ірини Озимок:

керівника програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund;

засновниці Міжнародного саміту мерів ;

телеведучої першого сезону телевізійного проекту «Громада на мільон".

В героїню липневого #RITO_PEOPLE ми просто закохалися, - на дев'ятому місяці вагітності, неймовірно красива та безмежно щаслива, смілива, смішлива і водночас серйозна, жінка зарядила нас кипучою енергією та розповіла про важливі речі, якими займається і якими ми хочемо поділитися з вами.


Правила життя:

1. Бути собою. Був час, коли я хотіла бути більш жорсткою, такою собі «залізною леді», тому що мені здавалося, що тоді менше болить. Але «проти природи не попреш», я - така як є.

2. Бути оточеним справжніми та щирими людьми, з якими не треба грати якусь гру, не треба втрачати час на те, щоб думати, що казати, щоб сподобатись. Життя цього не варте.

3. Не переступати через себе та людей. Якщо з'явиться така ціль, яка цього потребує - я буду шукати інший шлях.

4. Кайфувати від всього, що ти робиш. Життя таке коротке, що його не варто витрачати на примусові речі.

5. Відповіді “ні” не існує. Ну принаймні, я її не сприймаю. І не лише я. Є такі проекти, як «Промприлад", і його ініціатору, Юрку Филюку часто казали «ні", але він йшов далі. І я також, якщо чую «ні» кажу: «добре, але давайте шукати варіант, як це зробити». І воно працює.
Надихаючий факт

 За півроку Ірина навчилася плавати, щоб переплисти Босфор. Перепливла (хоч сама зараз не вірить в це) і стала прикладом та стимулом для своїх друзів зробити перші кроки у спорті.

Глобальна Місія 

Я думаю, як і в кожної людини, в мене є глобальна місія. Я хочу змінити хоч трішечки світ на краще. Те, що в моїх силах і в силах мого оточення. Адже я розумію, що одній людині , самій ,щось робити доволі важко, тому ми обираємо те оточення, яке допомагає розправити крила і творити. До прикладу, у нас є Міжнародний саміт мерів та різні проекти, які об’єднують дуже класних людей. Бажання втілювати мрії та змінювати реальність стали основою для ідеї Саміту мерів. Коли я подорожую світом, то часто питаю себе: «як гарно в тій чи іншій країні, може я тут залишусь, може я не на то витрачаю свій час?» Але якщо обираєш місцем життя Україну, то ти просто повинен щось зробити, щоб в Україні були кращі умови, щоб міста були прогресивні, щоб вони конкурували, щоб мерам було соромно, наприклад, що немає гарних доріг, медицини, освіти. І тоді ти обираєш долучатися до змін.

Наприклад, ми з чоловіком, коли думали про велике весілля, розглядали як локацію Підгорецький замок біля Львова, але там жахливі зруйновані доріжки попри чималу кількість туристів. І ми подумали, що, якщо робитимемо щось для себе, то повинні зробити щось для цього замку, і ми вирішили віддати частку грошей на благоустрій цього замку.

Наша мрія - обов'язково закінчити втілення цього проекту. Бо мій принцип сьогодні полягає в тому, що все, що я роблю на роботі або у суспільному житті - всюди повинна бути соціальна складова. Навіть у моді, до речі!


Друга Місія 

Бути щасливою та робити щасливими дорогих людей довкола. А ще, щоб на старості, коли я буду озиратися назад, щоб я розуміла, що відбулися деякі речі, до яких я була долучена. І мені це дуже необхідно.

Благодійність

Благодійність - це те, що ти робиш, не вагаючись та не задумуючись, варто, чи не варто. Наприклад, коли у центрі міста до вас підходить людина та просить гроші,- ви вагаєтесь, бо не розумієте, чи то частина чогось бізнесу, чи дійсно людина потребує допомоги і ви вирішуєте, не розуміючи до кінця доречності своїх дій. А є проекти, є люди, є ідеї, в які віриш. Вже 7 років поспіль я, а тепер ми - сім’єю, підтримуємо Український Католицький Університет. Я вірю в якісну освіту, а цей університет - приклад для всіх інших в країні. Такі соціальні інвестиції найцінніші. Інший приклад - Промприлад в Івано-Франківську Нещодавно на закритій події у Києві нам вдалося зібрати 830 тисяч дол. США для його розвитку і для мене це велика гордість. Бо це не проекти “згори”, а ініціативи людей, яких не спинити і не зневірити.

Ще благодійність, це можливість стати цілим світом для людини, в той момент, коли вона потребує допомоги, і десь врятувати, десь допомогти,- це залишає свій «післясмак». Я вважаю, що благодійність - дуже важлива частина самооцінки людини. До речі, в нас є імпровізований перелік сімейних традицій і благодійність там на почесному місці.Головний проект сьогодні

Ми запускаємо черговий Саміт мерів, бо міста і громади повинні ставати кращими. Сьогодні є досвід і фахівці і навіть гроші. Треба тільки робити! Крім того, зараз такий політично активний час, здавалося, настала і моя черга - мені запропонували йти в політику, але я розумію, що є хтось, кому я потрібна зараз більше. Я стільки років жила для себе, щоб мати можливість робити, що хочу, зірватись, коли хочу, та поїхати, куди бажаю, але зараз я поділюсь всім цим з ще однією маленькою людиною, яка от от з’явиться на світ. Діти, як я усвідомлюю сьогодні, набагато складніший та цінніший проект за усі, що я робила раніше. І тут я хочу теж бути відмінницею!Наша бесіда з Іриною Озимок відбулася в червні, ми домовилися, що опублікуємо матеріал після пологів. Ми дуже щасливі, що на світі стало ще на одну дитину більше і вітаємо нашу героїню.

Наприкінці інтерв'ю ми ще раз впевнилися, що разом ми зможемо змінити півсвіту. Разом набагато легше робити свій внесок у розвиток України і ми дуже раді, що наші клієнти, наші друзі, наші #RITO_PEOPLE поділяють наші цінності, а ми можемо передати цей досвід спілкування та натхнення нашими матеріалами про класних людей.