Фільтр
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Сезон
  0
  0
  0
#RitoPeople

#RitoPeople

Січень для RITO не тільки перший місяць Нового Року, але і місяць, коли компанія святкує свій День Народження. Рівно 29 років тому, почав писатися літопис бренду. І хоч це не кругла дата, коли традиційно вшановують ювіляра, ми вирішили порушити традицію, і саме зараз розповісти про головних людей RITO. Січневий випуск RITOpeople ми присвячуємо нашій команді, тим, часто непомітним і непублічним героям, які кожен день створюють твори трикотажного мистецтва, наповнюють його доброю енергією, майстерністю, і любов'ю до своєї справи.

 ... Висококласні фахівці, які невтомною працею придумують, конструюють, створюють програми, в'яжуть, шиють, кроять, парять, пришивають гудзики і етикетки, вигладжують, упаковують; а потім допомагають вам з вибором, консультуючи, і ділячись секретами гармонійних відносин з трикотажем! Весь цей титанічно складний технологічний процес  синергія унікальних людей, які змогли стати однією командою.

«Сила команди  кожен її учасник. А сила кожного учасника  команда» (Філ Джексон). І хоч це і не наша цитата, але це про нас. Робота, повна драйву, в якій ніколи нудьгувати і хандрити, в якій завжди вихор подій, планів; і мрія про світову славу українського трикотажу. А ще яскраві і насичені командні поїздки по найцікавіших місцях України, культ-походи в театри — ось так, з різних ниток нашому житті, ми з вами в'яжемо цікавий візерунок команди RITO.

Ми переживали різні часи, моменти невдач і спадів, перемог і досягнень. Але, погані часи приходять і йдуть, а міцні команди проходять їх наскрізь, загартовуються, гуртуються і йдуть далі до своїх цілей.

КОЖЕН ІЗ ВАС - НАША ГОРДІСТЬ!

А разом ми сильніші, ніж кожен окремо.

 VIVAT - люди, які творять RITO !!!


Тетяна Абрамова