×
Filter
 • Material
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Season
  0
  0
  0
  0
 • Color
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Size
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
#RitoPeople: Наталія Микольська

#RitoPeople: Наталія Микольська

Наша ділова осінь почалась разом з людиною, яка за усіма ознаками, з усім багатолітнім коханням до RITO, давно повинна б бути нашою героїнею. І так склалося, що для нашої героїні осінь стала новою сторінкою у діловому житті, і тепер посадові обмеження та жорсткий графік не стоять на заваді участі у нашому проекті #RITO_PEOPLE та нашому вільному і відвертому спілкуванню.

Вересень. Наша героїня — Наталія Микольська, візіонер, яка будує мости між Україною і світом.


Що ми знаємо про Наталію:

Наталя є співзасновницею Центру "Trade+" Київської школи економіки та платформи з розширення економічних можливостей жінок SheExport, засновницею медіапроекту Brilliant Minds Стенфорду та Кремнієвої долини та Української конференції в Університеті Стенфорду.

Є незалежним членом Наглядової ради ПрАТ "Укргідроенерго".

У 2018-2019 рр. гостьовий дослідник Університету Стенфорду, програма Ukrainian Emerging Leaders в Центрі демократії, розвитку та верховенства права.

2015-2018 Наталія була Торговим представником України— заступником міністра економічного розвитку і торгівлі. В уряді Наталія Микольська відповідала за розробку та реалізацію послідовної, передбачуваної та ефективної торговельної політики, а також розвиток експорту.

До цього Наталія 15 років працювала в провідних юридичних фірмах України та була визнанна провідним юристом в галузі міжнародної торгівлі в Україні за українськими та міжнародними рейтингами.З життєвих уподобань — в дитинстві обожнювала гірськолижний спорт, а зараз футбольний вболівальник, бо вболіває за двох синів, які грають у дитячій футбольній школі Динамо.


Місія:

Допомогти Україні визначити своє місце в світі та його зайняти. І паралельно будувати мости між Україною і світом.Правила:

1. Будь собою

2. Не переходь свої червоні лінії, або не зраджуй свої принципи

3. Розвивайся і зростай

4. Люби

5. Сім’я — це найбільше джерело енергії

7. Життя прекрасне


Благодійність: 

Це віддавати і допомагати. Віддавати не лише фінансові ресурси, віддавати в першу чергу час, тому, що час — це найцінніше, що в нас є, і дуже часто в благодійних проектах потрібні не так гроші, як час та енергія людей, які цим проектам допомагають.


Поза кадром: нашу зустріч на попередній примірці Наталя почала так же чітко, як і все, що вона робить у житті. Одразу ж ми взяли високий темп і дізнались, що Наталя любить Андрїївський узвіз, бо там її місце сили, обожнює взуття Кочаровської, і воно буде доповнювати наші образи на зйомках, (ми дуже зраділи, бо теж любимо Кочаровську і завжди раді співпраці з крутими українськими виробниками), а в одязі не любить червоний колір, бежеву гамму, а чорну — не бажано. Ми не розгубились, бо асортимент колекції – наше все)

Сонячна погода, історичний центр міста, дружня атмосфера зйомок, смачний обід у Kachorovska store&cafe, наші найм’якіші, найкольоровіші трикотажні речі RITO FW19-20 зробили свою справу, і дуже серйозна, дуже чітка та зібрана жінка, яка планує та реалізує справи масштабу країни відкрилась нам з іншого боку, ми побачили усміхнену, спортивну, веселу та легку на підйом жінку, в якої головний проект ще попереду, але місія та цінності — незмінні.