«Немає форми без змісту, немає змісту без форми». В нашому травневому #RITO_PEOPLE дуалізм форми та змісту — громадський діяч та бізнесвумен, а ще неймовірно красива жінка — Ольга Філатова. ЇЇ головним покликанням стало допомогти людині знайти свій шлях до гармонії внутрішнього світу та зовнішнього, бо тільки щасливі люди можуть збудувати щасливу країну.

Name

Для нашого інтерв’ю ми приїхали на набережну Дніпра у незвичайне для нас місце — Port Creative Hub. Сонце, птахи, по Дніпру пливуть баржі — неймовірна урбаністична панорама реноваційних забудов. На залізному балконі ми одразу побачили відомих творчих людей з київської тусовки. Ароматна, запашна кава з сучасної кавоварки, та прохолодні високі стелі складських, в недавньому минулому, приміщень — дуалізм та контрасти з самого початку заклали напрямок для нашої розмови.

Що ми знаємо про Ольгу Філатову:

Ольга отримала нагороду «Інвестор року-2015»,

Працювала викладачем психології в ЛНУ ім. Івана Франка.

Займається громадською діяльністю,

Курує проект з розвитку клініки превентивної та відновлювальної медицини.

Реалізуючи свою ідею, заснувала разом з чоловіком один з кращих курортів Європи, який розташовано у центрі Європи всього у 26 км від Львова — Edem Resort Medical & SPA

Працює над новими проектами у просвітницькому та культурному напрямку.

Name

З Ольгою зовсім не складно спілкуватись про серйозні речі. Так склалося, що її вільне володіння українською мовою стало приводом для першого інтерв’ю українською, і ми одразу ж перейшли до найважливішого.

Правила:

Питання просте та складне водночас. Це є в концепції нашого Edem Resort і це я вважаю це і своїм правилом — поєднувати інновації та традиції.

Місія:

Я вважаю, що щаслива та людина, яка розуміє, для чого народилася. Я довго не могла зрозуміти, вимагала від себе відповіді, шукала себе і це було нелегко. А потім «плюнула» і почала просто жити. І, як казала Аліса у країні чудес: «Рано чи пізно все стане зрозуміло, все стане на свої місця і вибудується в єдину красиву схему, як мереживо. Стане зрозуміло, для чого все це було потрібним, тому що все буде правильно».

І на сьогодні я вже можу сказати, що моя місія — просвітницька діяльність. Але, будучи прискіпливою до себе, стверджую, що мені все ще не вистачає масштабу, щоб всього досягнути, щоб використати себе наповну для досягнення цієї мети, яка в мене закладена.

Я відчуваю з досвідом, що маю розкрити для людей певний комфорт їх існування з точки зору поєднання фізичного та духовного.

Завдяки своїм близьким, батькам, я можу рухатися, вважати себе впевненою людиною, бути окриленою, мріяти.

Благодійність:

Коли тебе стає багато — треба ділитись. Зробити це модним — не мій шлях. З іншого починається. Треба спіймати той момент, коли благодійність стає твоєю потребою і радістю, коли для тебе це стає легко. До благодійності людина повинна бути готовою, бо віддавати може тільки той, хто має, інакше віддача в кредит може призвести до деструктиву. Той, хто спіймає цей момент готовності, відразу відчує, як стає іншим світ навкруги.

Благодійність, як енергія, повертається назад. Коли ти вихоплюєш цю закономірність — приходить впевненість та розуміння, що так функціонує Всесвіт.

Тези:

Холістична медицина не включає в себе тільки традиційну медицину, це цілісний погляд на природу людини, як на єдину систему.

Секрет не в кількості років, а в щасті, яке людина починає сама в собі знаходити. Щастя — це номінал та дієслова. І дієслово для кожного своє.

Вибір кожної людини — перейти з песимізму в оптимізм і внести в своє життя конструктив. Я — трішки хворобливий оптиміст.

Знайдіть вправу на свій розум, ключ до нього, тому що розум — наше зло. А наше тіло — чесне, воно відображає все, що з нами відбувається. Крізь тіло проходить вся психосоматика і там залишає слід. По людині, по тому, що в неї болить, як вона рухається можна впевнено зрозуміти, чим вона жила. А розум — це така плутанина, яка заводить тебе в ліс та нетрі. Якщо вдасться знайти баланс, зрозуміти себе, осягнути себе у злі та добрі та прийняти себе різного, ви будете щасливою та здоровою людиною.

Треба бути чесним з самим собою.

Будь-яка емоція триває 12 хвилин, це вперше я почула від Хакамади, а потім від науковців. Якщо це деструктивна, або руйнівна емоція, горе, наприклад, спочатку йде усвідомлювання того, що сталося на емоційному рівні, потім вже вмикається робота власних установок та надбудов. І ці надбудови забирають багато часу і людина може в ній застрягти та постійно по колу її переживати. А куди далі — вибір кожної людини.

Мій чоловік вважає, що жінка повинна бути як вода. Але я в нього така вода, що краплею камінь точить.

Name

Головний проект сьогодні:

Щаслива Україна — мій головний проект сьогодні. Без пафосу. Дійсно.

Багато людей, які подорожують, або переїжджають в іншу країну, кажуть, що ми якісь не такі. Так, ми не такі, і не треба нам бути схожими на когось — в нас своя історія, своя доля і свій шлях . Я вважаю, що українці — молода нація. В нас є талант, в нас є глибина, потужність, але немає впевненості. Повага до своєї нації, свого походження — основа для руху далі, основа для розвитку самоповаги людей будь-якої країни.

А я хочу допомогти розкрити наш потенціал і дати додатковий привід українцям, за допомогою проектів, досягнень та здобутків, пишатись своїм походженням. І наш проект з оздоровлення — готельний комплекс «Edem Resort», який здобув відзнаку кращого в Європі, — один з цих вже зроблених кроків. Всі сучасні інновації, весь світовий досвід ми переймаємо та впроваджуємо у себе.

І простір, в якому ми зараз знаходимось, — долучився до ще одного з наших сімейних проектів, про який зараз можу сказати, що він буде допомагати розкривати творчій потенціал українців — все це дії в межах глобального проекту щасливої України.

Виїжджати чи залишатись в Україні — особистий вибір кожної людини. Важливо, щоб цей вибір був не спонтанним, а обґрунтованим. Я, особисто, якщо б навіть мала всі можливості, – не поїхала. Тут моя родина, коріння, спілкування, суспільні зв’язки. В Україні я можу реалізувати себе. І я впевнена, що практично неможливо повторити з тою ж легкістю рух соціальними ліфтами так, як на Батьківщині. Є прислів’я «Де родився, там й згодився», - я теж так вважаю.

Name

Вважаємо так і ми, працюючи, разом з нашими героями #RITO_PEOPLE в Україні, реалізуючи наші мрії та покликання заради Щасливої України. Без пафосу. Дійсно.


Прямуйте за покликанням, шукайте і знаходьте себе, та приєднуйтесь до нашої спільноти однодумців #RITO_PEOPLE.