91LAB

Lookbook SS 21

91LAB

Український бренд 91Lab представляє нову весняно-літню колекцію, в якій продовжує свої експерименти з трикотажем і різноманітними плетіннями.

Наступне літо команда 91Lab бачить максимально яскравим і барвистим. Основою колекції стали насичені відтінки оранжевого, жовтого та фіолетового, які працюють як соло, так і поєднуються разом. Саме вони задають драйвовий і життєрадісний настрій всьому сезону, просякнутому спортивним настроєм. «Спорт став ключовим джерелом натхнення для мене —  розповідає дизайнер 91Lab Анна Панченко. —  Мені хотілося показати, що сьогодні він став невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, вийшовши за межі тренувальних залів і спортивних секцій».

Почалося все з бажання створити комфортний в носінні піджак, який не утруднятиме рухів. Саме з цими думками створювалися всі речі в колекції —  від трикотажних штанів-палаццо до міні-суконь, що нагадують тенісні. Також наступного літа, за версією 91 Lab, нам не обійтися без еластичних вузьких суконь, кроп-топів, джемперів і футболок.

91Lab —  це справжня лабораторія трикотажу, де кожного сезону придумується щось нове. У колекції весна-літо 2021 особливо ефектно виглядає трикотажна плісировка 3D, яка поєднує в собі декілька відтінків пряжі. Також хочеться відзначити поєднання віскози з найтоншими нитками, що створюють ефект прозорості. «З такою пряжею досить складно працювати, вона дуже ніжна і потребує максимально обережного поводження, —  розповідають фахівці 91Lab. —  У літній період вона просто незамінна через свою прохолоду, а прозорість і матовість створюють цікаві ефекти».

Нагадаємо, що 91 Lab —  це інноваційна лінія трикотажного бренду RITO,  який за майже 30 років роботи накопичив відповідний досвід для створення нового лімітованого продукту. Засновниця RITO Тетяна Абрамова характеризує 91Lab як Contemporary knitwear couture.

91LAB — це український бренд жіночого трикотажного одягу, заснований в 2018 році RITO, компанією з понад 30-річним досвідом розробки трикотажу.

Кожна колекція включає в себе унікальні жакарди, складний трикотажний дизайн та деталі ручної роботи — все виконано з ретельно відібраної італійської пряжі, на власному виробництві. 91LAB не кроїть трикотаж — всі моделі створюються з цільнов’язаних деталей, що дозволяє розкрити професіоналізм майстрів компанії.

91LAB втілює найвищу якість, жіночні силуети і дорослу чуттєвість.

91LAB переосмислює поняття класики та розкоші і створює сучасний трикотаж від кутюр.

 

Щодо деталей, цін та складу пряжі телефонуйте за номером +38099-333-11-00.

Для контактів: [email protected]
тел .: +380503835969