FALL 2016

Дизайнери знову звернулися до стилю ladylike, показуючи, як сучасна жінка може носити твід і при цьому виглядати сучасно.

Твід - це щільна вовняна тканина з ворсом, яку вперше почали використовувати саме на Туманному Альбіоні. Британія ж, як відомо, на весь світ славиться не тільки дивовижними пейзажами, історією, замками і членами королівської сім'ї, а й погодою. Правда, тоді, понад сто років тому, твід використовували виключно для створення чоловічого одягу - теплих брючних костюмів і пальто. Коко Шанель змінила все, придумавши зручний і модний жіночий одяг на кожен день, доступний для власниць будь-якого гаманця. Одним з видів цього комфортного повсякденного одягу і став жіночий твідовий костюм, що складається з вузької прямої спідниці або плаття-футляра і жакета.

  • Знамениті французькі твідові костюми з англійським настроєм, створені Габріель Шанель, сукні та пальто - один з головних трендів осені 2016, який знайшов відображення у багатьох дизайнерських колекціях сезону разом з трикотажем з 3D ефектом , прийомом color blocking і багатошаровістю .

  • Name
  • Name
  • З тих пір, як в 1954 році Шанель вперше представила публіці жіночий твідовий костюм, він став символом елегантності і буржуазного шику. Багато в чому, звичайно, завдяки видатним жінкам, які його носили. Найстильніша перша леді США Жаклін Кеннеді - одна з них.

Cвітло-сірий твідовий костюм RITO - це вже класика жіночого гардеробу, непідвладна впливу часу. Однак більш практичним в наших умовах може виявитися трикотажний костюм зі спідницею, створений за мотивами культових твідових костюмів минулого.

Високий теплий воріт, підкреслено спортивні лінії декоративних зовнішніх швів, іронічні асиметричні деталі, що імітують як би «криво» застебнутий на гудзики жакет - все це з головою видасть у Вас сучасну, розумну, критично мислячу прихильницю Шанель, яка, тим не менш, не бажає сліпо слідувати традиціям і вибирає індивідуальне прочитання класики.

Те ж, що і з твідовими костюмами, відбувається і з осінніми сукнями. Трикотажне виробництво RITO пропонує більш прості, лаконічні, легкі та менш об'ємні моделі суконь, які краще сидять на середньостатистичній жіночій фігурі. При цьому «твідовий англійський настрій» повністю збережено!