Простые вещи: коллекция RITO осень-зима 2018/19

Прості речі: колекція RITO осінь-зима 2018/19

Бренд трикотажного одягу RITO представив нову осінньо-зимову колекцію, натхненням для створення якої стали затишок, зручність і дружелюбність — все те, що данці називають хюгге.
more…
Елена Чинка

#RitoPeople: Сильна духом — Олена Чинка

Другою героїнею рубрики «RITO в особах» стала воістину сильна духом Олена Чинка. І, як нам здається, дізнавшись про долю цієї жінки, у вас більше ніколи не опустяться руки. «Уміння танцювати дає тобі найбільшу зі свобод: висловити всього себе в повній мірі таким, який ти є».
more…
RITO весна лето 2018 ажурный трикотаж

Літня пляжна колекція RITO: ламані лінії в поєднанні з фактурою

Ажурний трикотаж цього сезону дуже популярний. Легкі й ажурні переплетення в’язаного трикотажного полотна виглядають на тілі неймовірно красиво. Топи, джемпери, майки з ажурного трикотажу чудово поєднуються з будь-якими елементом гардеробу і роблять весь образ романтичним, витонченим і жіночним.
more…
RITO джемпер-поло

Легенда: джемпер-поло

Жоден предмет гардеробу не може похвалитися популярністю легендарного джемпера-поло. Однаково улюблена і жіночою, і чоловічої аудиторією, ця футболка давно перекочувала з полів для гольфу й тенісних кортів на вулиці міст і навіть в офіси.
more…
#RitoPeople - Алена Гребенюк

#RitoPeople: Ніжний голос України – Олена Гребенюк

Наша перша героїня #RitoPeople — Олена Гребенюк, володарка унікального ліричного сопрано, солістка Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва, лауреат міжнародних конкурсів, суддя популярних музичних шоу, переможниця престижного конкурсу «Evro Video Grand Prix 2006», викладач вокалу першої «Фабрики зірок» на «Новому каналі» і прихильниця нашого трикотажного бренду RITO.
more…

Стиль street-art у вуличній моді 2018. Графіті від RITO

Сьогодні бренди черпають ідеї в настінному живописі на вулицях і площах міст. Мурали, графіті, троуапи, картини художників-ілюстраторів надихають дизайнерів модних будинків на неперевершені й авантюрні принти в одязі.
more…
Модные тенденции весна - лето 2018 — тропический принт

Тренд сезону весна-літо 2018: тропічний принт

Модні тенденції сезону весна-літо 2018 неможливо уявити без флористичних принтів в одязі. Життєрадісний мікс диких квітів, соковитих плодів, яскраво-зеленого листя тропічних дерев — так виглядає неординарний і стильний весняно-літній образ від бренду RITO.
more…

Сучасний діловий стиль одягу

Купити жіночий діловий костюм — не просте завдання. Головна вимога — виглядати респектабельно і елегантно, а дешеві тканини здатні зіпсувати будь-яке враження. У колекції весна-літо 2018 бренд RITO створив підбірку оригінальних моделей в повсякденному діловому стилі.
more…