колекція для двох

Ми всі зв'язані в цьому світі. І найсильніший всепереможний зв'язок — це любов.

14 лютого в День Святого Валентина хочеться віддати другій половинці своє особливе символічне незабутньо-оригінальне закохане серце ... І таку можливість зможе подарувати вам капсульна колекція 2018 до Дня закоханих від RITO.

Дивовижно красиві та ніжні, як сама любов, джемпери, що відображають останні тенденції трикотажної моди, зв'язані нами для неї та для нього, як дві половинки єдиного цілого.

Джемпер на День Святого Валентина 2018 прикрасив зворушливий і чуттєвий принт — сердечка, виконані в складній техніці інтарсія, особливому способі переплетення ниток. Здається, що серця, такі ніжні й ранимі, зіткані з павутини. Цей ефект прозорості досягається завдяки використанню спеціальної мононитки. Червоний та сірий — топ модних кольорів одягу — в контрастних джемперах для двох закоханих, юнака і дівчини, що поєднали свої серця назавжди.

Для тих, хто не втратив любов серед довгих буднів і багато років зберігає її в душі, ми створили джемпера зі срібною ниткою люрексу в ахроматичних відтінках чорного, що мерехтить оксамитовим світлом нічного неба, з ніжними ажурними сердечками. Адже чорний, як і раніше, входить в топ модних кольорів одягу, тому що класика — поза часом, поза віком, поза модою, як і любов.