• RITO CRUISE 2018

Серед монохромних і нудних зимових фарб нам вже так хочеться контрасту і легкого різнобарвного іронічного сонячного тепла. Не поспішайте вирушати в тропічні країни до прозорого моря, а загляньте спершу в магазини бренду RITO, де Вас порадує яскрава і життєрадісна нова круїзна колекція одягу 2018, яка поєднує в собі універсальність і комфорт.

Кольори веселки викличуть феєрверк емоцій, а ніжні дотики віскози подарують прохолоду і відчуття свіжості. Побалуйте себе жовтими, як весняні квіти кульбаби, майже повітряними, з ефектом букле, джемперами і кардиганами, на яких затишно влаштувалися тропічні птахи-тукани по сусідству з кокосовими пальмами і бананами. Навіть якщо вам ще зовсім далеко до відпустки, не турбуйтеся, - наша міжсезонна круїзна колекція одягу весна-літо 2018 створить вам атмосферу свята, де ви зможете відпочити душею в фантазійних сукнях з листям тропічної рослини монстера. Одяг для відпустки від бренду RITO радує нас модними рослинними і тваринними принтами, а також аплікаціями у вигляді задерикуватого тигра і тропічних птахів на тлі різнобарвної дрібної і великої смужки.

Відтінки кольору від пастельно-рожевого і лавандового до фуксії в нашій капсульній колекції з прохолодної віскози і натуральної бавовни, універсальних для захисту від морського вітру і палючого сонця, допоможуть створити відчуття виняткового відпочинку.

Оттенки цвета от пастельно-розового и лавандового до фуксии в нашей капсульной коллекции из прохладной вискозы и натурального хлопка, универсальны для защиты от морского ветра и палящего солнца, помогут создать ощущение исключительного отдыха.

Для вечерних прогулок на морском побережье, путешествий и экскурсий мы создали для вас мягкие кашемировые спортивные костюмы, джемпера и платья в спокойных пастельных оттенках бежевого, серого, розового, голубого и жизнеутверждающего кораллового .

Дополнить свой гардероб для отпуска вы можете кюлотами, плиссированным юбками с люрексом, брюками трубочками, юбками с женственным клетчатым мелким принтом "виши".

Бренд RITO всегда с любовью заботится о вас!