Журнал ELLE Ukraine та український бренд дизайнерського трикотажу RITO представляють першу спільну колаборацію.

Журнал ELLE Ukraine спільно з українським брендом дизайнерського трикотажу RITO розробили унікальний дизайн шарфів, на яких вив'язані мотиваційні цитати з пісень Monatik, Pianoбой, Святослава Вакарчука та Jamala.

Уже сьогодні в фірмових магазинах RITO стартує продаж «зіркових» шарфів. Частина коштів, отриманих від продажу, буде перерахована в благодійний фонд «Таблеточки».

Кожен шарф має свій унікальний колір і цитату артиста.

Святослав Вакарчук: «Все буде добре».

Jamala: «Не стримуй подих своїх мрій!»

Monatik: «Ты и я сияем ярко».

Pianoбой: «Нам ніколи не бути самотніми»

Тетяна Абрамова, засновник бренду RITO:

Вже понад 20 років RITO створює якісний дизайнерський трикотаж для України, Європи і США. Наші клієнти говорять, що, завдяки унікальній якості RITO можна носити «вічно»! Саме це визнання надихнуло нас на проект в основі якого також лежить поняття, не підвладне часу — це СЛОВО.

Слово — це сила, яка дає віру, надію, любов, яка допомагає сказати один одному найважливіше. Наш проект об'єднав виконавців, яких знає і любить вся Україна, чиї слова звучать в ритмі наших сердець. Ми разом, тому, що хочемо сказати: «все буде добре», «не стримуй подих своїх мрій!», «ты и я сияем ярко», «нам ніколи не бути самотніми».

Частина коштів від виторгу ми передаємо в фонд «Таблеточки», щоб наші слова і наші дії допомогли онкохворим дітям. Скажи своє слово з RITO!