Легенда: джемпер-поло

Жоден предмет гардеробу не може похвалитися популярністю легендарного джемпера-поло. Однаково улюблена і жіночою, і чоловічої аудиторією, ця футболка давно перекочувала з полів для гольфу й тенісних кортів на вулиці міст і навіть в офіси.

Історія створення поло

Як і належить справжній легенді, історія створення поло досить туманна. За однією з версій, його виникнення спричинене старовинною азіатською грою в поло, яку англійці запозичили в індусів в період колоніального панування. Нова рухома спортивна гра вимагала вільного, не сковуючого рухи, одягу. За право називатися «прабатьком» нової футболки боровся також французький тенісист Рене Лакост на прізвисько «Алігатор», який в 1933 році заснував свій бренд Lacoste — вже 85 років всі вироби цієї марки прикрашає незмінний зелений крокодил. Правда, в цьому році крокодил поступився своїм місцем іконкам десяти вимираючих видів тварин, але це вже зовсім інша історія. А в історії виникнення поло найбільш вірогідною нам здається гольф-версія: перші футболки на ґудзиках з відкладним коміром з'явилися з-під верстатів «Поло Твіт», підприємства, що носить ім'я легендарного гравця в гольф Герольда Твіта та створеного на призовий фонд найстарішого турніру з гольфу. На користь цієї версії говорить сама назва «поло». Але в історію увійшов саме Lacoste. Можливо, тому що у них був кращий піар

Як би там не було, але біла спортивна футболка з короткими рукавами, ґудзиками та коміром на стійці виглядала настільки елегантно й була настільки зручна, що підкорила манірних англійців і почала свій тріумфальний хід по всьому світу. Президент Америки Дуайт Ейзенхауер грав у гольф виключно в поло Lacoste!

Name

Мода на поло повертається

Аж до 1950-х поло випускалися тільки білого кольору. Знадобилося двадцять років, щоб змінити дизайн класичного поло. У 1952 році Фред Перрі, яка іронія — теж тенісист, почав виробництво чорних джемперів-поло. І ще через двадцять років поло остаточно перестало бути спортивним одягом і отримало право на колір. 24 нових забарвлень просто підірвали масове виробництво! За це окреме спасибі Ральфу Лорену.

Сьогодні поло є у всіх, або майже у всіх — 98% населення мають ці трикотажні джемпери. Багато знаменитостей, серед яких Уїлл Сміт і Джек Ніколсон, надають перевагу поло. Білл Гейтс в теплу пору року замінює свої улюблені светри легкими джемперами-поло. Серед спортсменів безумовний фанат поло — Девід Бекхем. У своїй недавній колаборації з H&M він зробив поло ключовим виробом сезонної колекції.

Name
Name

трикотажні джемпера-поло RITO

М'які та ніжні стильні трикотажні джемпери-поло створили для вас дизайнери бренду RITO. B наших моделях поло можна сміливо вирушати на ділову зустріч, де ви будете виглядати респектабельно й елегантно. Якщо ви віддаєте перевагу стилю спорт-шик, тоді різноманітність наших моделей з високоякісної літньої пряжі порадує вибором і приємно здивує.

Name