Ажурний трикотаж цього сезону дуже популярний. Легкі й ажурні переплетення в’язаного трикотажного полотна виглядають на тілі неймовірно красиво. Топи, джемпери, майки з ажурного трикотажу чудово поєднуються з будь-якими елементом гардеробу і роблять весь образ романтичним, витонченим і жіночним.

Дизайнер RITO Анна Панченко взяла за основу один з варіантів ажурних переплетень — сітку, яка стала такою популярною на світових подіумах. Вона пропонує легкі та прозорі літні сукні, які можна одягати як поверх купальника, так і для вечірньої прогулянки.

Як продовження теми графіті і незмінно модного прийому поєднання кольорів колор блокінг (color blocking), одяг прикрашають яскраві малюнки. На цей раз яскраві кольори поєднуються в одному ансамблі у вигляді зигзага і вив'язаних з тонкої пряжі кольорових смуг, що так характерні для стріт-арту.

Натхненням у виборі яскравої палітри відтінків став літній освіжаючий коктейль «Tequila Sunrise». Як схід сонця над рівнем моря, кольори градієнтом переходять від яскраво-жовтого до насиченого бордового.