MIDSUMMER

  • Спекотне літо і яскраві фарби в літньої колекції RITO

RITO представляє нову капсулу Midsummer, яка є продовженням основної сезонної колекції бренду, присвяченій творчості Захи Хадід — однієї з найвідоміших у світі архітекторів.

Творіння Захи Хадід знаходяться на межі формоутворення і законів геометрії. Вони сповнені перекручених ліній, різних вигинів і динаміки. Тому ключовим елементом Midsummer стали фактурні деталі, які нагадують вікна-стільники комплексу Galaxy Soho в Пекіні — однієї з візитних карток Хадід.

І якщо в основу подіумної колекції RITO SS17 лягла стримана і холодна колірна гамма — нова колекція виконана в соковитих і яскравих відтінках оранжевого, зеленого і синього — ідеальних для екватора літа. Також в колекцію увійшли тонкі кардигани, які зігріють в прохолодний літній вечір, і сукні на тонких бретелях. Останні стали адаптацією актуального сьогодні білизняного стилю — в таких сукнях вільно можна ходити і вдень, і ввечері.

Хадід неймовірно тонко відчувала форму і простір, вміла поєднувати функціональність і естетичну красу, а ще завжди дивилася в майбутнє і не боялася експериментів. У команди RITO ті ж цінності: експериментуючи з трикотажем більше двох десятків років, RITO постійно відкриває його нові грані — і знайомого всім, і невідомого при цьому.