До настання весни залишилось зовсім трохи потерпіти мороз та лютий холод, налаштуватися на кольорову гаму теплої пори року.

Коли радують око перші весняні квіти та листя. Коли приємно зігрівають перші промені по-весняному ласкавого сонця. Коли жінки стають надзвичайно красивими, а майбутнє — повне надій та неймовірних планів… Тоді наш внутрішній світ наповнюється кольоровими відтінками емоцій і ми поспішаємо проявити себе в модному та яскравому весняному одязі.

Які ж наймодніші кольори весна-літо 2018? Їх в цьому сезоні не 10, як зазвичай, а цілих 12 кольорових відтінків, згідно рекомендаціям Інституту кольору Pantone!

Наші дизайнери завжди враховують світові тенденції і творчо підходять до вибору відтінків та їх поєднань. Модні кольори по версії RITO — це яскраво жовтий відтінок полуденного сонця та квіток кульбаби; зелений з синім підтоном вечірнього неба; червоний колір стиглих помідорів; лавандовий з ніжно-рожевим підтоном квітів сакури; рожевий з солодким персиковим присмаком, такий романтичній та свіжий.

Класична палітра відтінків кольорів, яка складає основу базового весняно–літного гардеробу це глибокий темно - синій, так схожий на нічний океан в туманному серпанку; и звичайно ж нюдовий беж, невловимий та легкий , як літний вітерець; м’який білий, як кокосове молоко; чистий ніжний сірий колір, подібний до ранкового туману.

Ці базові відтінки підходять для створення ділового гардеробу. Вони чудово поєднуються з топом наймодніший кольорів весна – літо 2018 в нашій колекції, яку з любов’ю створили для Вас дизайнери бренду RITO.