ВСЕ В ЦЬОМУ СВІТІ ЗВ’ЯЗАНО

Ідеальний трикотажний светр - це коли ти хочеш носити його весь час:

з джинсами на роботу, з шортами вдома, з каблуками і балетками. Взагалі, це такий светр, в який ти хочеш загорнутися і не знімати.

Головним спеціалістом в Україні по трикотажу – зручному, але дуже вибагливому матеріалу, по праву можна назвати бренд RITO

RITO – це не лише український бренд, що успішно працює більше 25 років. RITO – це команда однодумців, закоханих в мистецтво трикотажу, і які постійно вдосконалюють свою майстерність. У відповідь ми отримуємо любов і подяку наших шанувальниць.

Шість колекцій на рік, які випускає RITO – це повноцінний трикотажний гардероб на будь-який смак, в якому знайдеться місце як для базових речей, таких як светр або кардиган, так і справжнім подіумним хітам, зв’язаним вручну пальто, або сукням зі складною фактурною в’язкою.

Асортимент в RITO оновлюється кожного сезону, причому колекції в магазини поступають декількома тематичними блоками, що дозволяє їм завжди виглядати свіжими і по-новому.

 • Name
 • Дизайнерське бюро на фабриці RITO створює одяг для тих, хто любить моду і стиль, цінує якість і надійність, хоче підкреслити свою індивідуальність і успішність. Дизайнери бренда Анна Панченко і Олена Пікуль розробляють моделі для основних напрямків:

 • RITO Knits

  подіумна лінія, яка демонструється в рамках Ukrainian Fashion Week і задає стилістику всьому сезону бренда

 • RITO Woman

  лінія комфортних і універсальних моделей для базового гардероба будь-якої жінки

 • RITO Men's

  чоловіча лінія - базовий гардероб, який гарантовано ніколи не вийде з моди

 • RITO Home

  лінія домашнього текстилю

"

«Трикотаж - неймовірно благодатний матеріал, - розказує директор і засновниця RITO Тетяна Абрамова. - Він немов друга шкіра – м’який, пластичний, з величезною кількістю фактур, підкреслює переваги і приховує недоліки». Сьогодні одяг RITO можна купити в монобрендових магазинах в Києві та Вільнюсі, а також в магазинах Дніпра, Львова, Харькова, Торонто, Праги, Копенгагена и Відня.