Подарункові сертифікати

Ідея подарункових сертифікатів не нова, але дуже актуальна. Настав час, коли хочеться максимально догодити людині і подарувати їй дійсно потрібний і бажаний подарунок. Подарунковий сертифікат виручить Вас в будь-якій ситуації.

Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені на 100% — адже за допомогою сертифікату людина зможе вибрати саме те, що їй потрібно. А трикотажний одяг від RITO стане найкращим подарунком!

Не секрет, що всім дівчатам і жінкам подобаються обновки, а ще більше їм сподобається вибирати одяг, який ідеально їм підійде і розплачуватися за нього Подарунковим Сертифікатом! Адже це так приємно — здійснювати покупки, не дістаючи гаманець з сумки.

Подарунковий сертифікат від RITO — це сучасний, а головне, завжди актуальний подарунок для ваших рідних, подруг, колег, клієнтів і партнерів.


Правила використання подарункових сертифікатів:

1. Подарунковий сертифікат RITO є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може з його допомогою придбати товар, пропонований RITO.

2. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню і може бути використаний тільки для оплати товару.

3. Сертифікат може бути використаний при покупці тільки один раз. Після використання Подарунковий Сертифікат вилучається продавцем магазину.

4. При поверненні товару, придбаного за сертифікатом, клієнту повертається вартість одягу, зазначена в чеку.

5. У разі, якщо номінал подарункового сертифіката перевищує загальну суму товару, то різниця покупцю не повертається і не може бути ним використана в подальшому.

6. Якщо сума товару, перевищує номінал картки, то покупець доплачує різницю готівкою в касі магазину.

7. У разі втрати сертифіката, в тому числі крадіжки, сертифікат не може бути відновлений і номінал подарункового сертифікату не може бути компенсований готівкою.

8. Термін дії сертифіката обмежений і становить 1 рік з моменту покупки сертифіката. Тепер у вас є можливість купувати подарункові сертифікати від 1000 до 2000 гривень на здійснення покупок в магазинах компанії RITO.

 • Україна

  •Україна, м. Київ, вул. Ігорівська, 5 (ст.метро Поштова площа)
  тел: +380 44 4252500
  • Україна, м. Київ, вул. Лисенка, 1 (ст.метро Золоті Ворота)
  тел.: +380 44 2787140
   
  Графік роботи:
  Понеділок-п'ятниця 10:00 - 20:00
  Субота 10:00 - 20:00
  Неділя 11:00 - 18:00

 • Литва

  • Литва, м. Вільнюс, вул. Басанавічус 16
  https://www.facebook.com/rito.lt/
  тел.: +37062600055

  Графік работи:
  Понеділок-п'ятниця 11:00 - 19:00
  Субота 11:00 - 15:00
  Неділя - вихідний