ВИРОБНИЦТВО

Виробництво — окремий предмет гордості команди RITO. Всі колекції бренду створюються на власній фабриці, яка оснащена сучасним обладнанням і обслуговується командою висококваліфікованих фахівців.

RITO — це компанія трикотажного виробництва повного циклу. Вона включає себе всі етапи розробки та виготовлення продукту, починаючи з первинних ескізів і зразків дизайнерського бюро до безпосереднього серійного виробництва і упаковки кожного виробу. 

Такий підхід передбачає контроль за всіма етапами виробництва і гарантію високої якості продукції, що випускається «Made In Ukraine».

RITO випускає свої колекції невеликими партіями — до 100 одиниць кожного виробу, що дозволяє постійно оновлювати асортимент і підтримувати постійний інтерес до бренду з боку лояльних клієнтів.

Для своїх колекцій ми використовуємо високоякісну пряжу провідних світових виробників — Італії, Франції, Німеччини та Туреччини. У колекціях зимових сезонів ми використовуємо мохер, напіввовну мериноса, ангору, кашемір, весняно-літні колекції створюємо з віскози і бавовни.

  • Name
  • Дизайнери бренду придумують не просто красивий і зручний трикотажний одяг, а створюють ефектні і при цьому комфортні образи, щоб одяг від RITO дарував гарний настрій на весь день!