За 25 років історії компанії RITO філософія любові до краси та якості, закладена в наших колекціях, стала частиною життя багатьох жінок.

Нас надихають наші Клієнти — жінки, які змінюють своє життя, змінюють світ і кожен день роблять посильний внесок у майбутнє нашої Країни.

Завдяки таким людям ми відчуваємо свою причетність до справжніх історій. Саме тому ми розпочинаємо проект «RITO в особах», в рамках якого розповімо про наші #RitoPeople за допомогою чотирьох питань, важливих для розуміння масштабу особистості наших героїв:

1. Правило життя

2. Ваша місія

3. Що для вас благодійність

4. Головний проект сьогодні

Name

Наша перша героїня #RitoPeople — Олена Гребенюк, володарка унікального ліричного сопрано, солістка Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва, лауреат міжнародних конкурсів, суддя популярних музичних шоу, переможниця престижного конкурсу «Evro Video Grand Prix 2006», викладач вокалу першої «Фабрики зірок» на «Новому каналі» і прихильниця нашого трикотажного бренду RITO.

Правило життя — «Потрібно бути професіоналом своєї справи. Саме це тримає на плаву». Популярність прийшла до Олени Гребенюк після участі в знаменитому проекті Le Forze del Destino («Сила долі») i перемоги на міжнародному конкурсі «Evro Video Grand Prix 2006». З того моменту Олена Гребенюк кожним своїм виходом на сцену доводить своє головне правило життя: завжди бути професіоналом.

Місія та єдина міра успіху Олени Гребенюк — популяризація оперної та класичної музики.

У спільних проектах з поп- і рок-виконавцями, своїми сольними виступами й участю в телевізійних і театральних передачах, всюди, де звучить музика, Олена Гребенюк несе свою місію — залучати нових прихильників до оперного мистецтва.

Благодійність. Це невід'ємна частина її соціальної активності. У важкий для нашої країни час в 2014 -2015 роках Олена Гребенюк допомагала, як і всі громадяни України, передаючи частину грошей від концертних зборів до благодійних та медичних фондів, за що була удостоєна в 2015 році на церемонії нагородження переможців IV Національного конкурсу «Благодійна Україна —2015» звання «Благодійник року».

Головний проект сьогодні. Зараз Олена Гребенюк мріє про реалізацію масштабного проекту — всеукраїнського оперного фестивалю, що зв'язуватиме популяризацію опери зі збереженням архітектурних і культурних пам'яток України. У цьому проекті співачка мріє виступати по всій країні, на локаціях, які знаходяться на межі знищення та потребують підтримки держави і благодійників.