Людей надихають люди! І ми впевнені, що кожна наша клієнтка — це унікальне і прекрасне джерело натхнення! Адже жінці дано не тільки вміння відчувати та створювати красу, а й гармонійно поєднувати в собі жіночу тендітність з твердістю характеру, цілеспрямованістю та наполегливістю.

В рамках нашого проекту #RITOpeople ми розповімо вам про героїв, які живуть серед нас, а за допомогою чотирьох питань покажемо реальний масштаб їх особистості для України:

1. Правило життя

2. Ваша місія

3. Що для Вас благодійність

4. Головний проект сьогодні

Name

Другою героїнею рубрики «RITO в особах» стала воістину сильна духом Олена Чинка. І, як нам здається, дізнавшись про долю цієї жінки, у вас більше ніколи не опустяться руки. «Уміння танцювати дає тобі найбільшу зі свобод: висловити всього себе в повній мірі таким, який ти є».

Олена — чотириразова чемпіонка світу зі спортивних танців на візках. Володарка титулу «Гордість країни» і «Жінка третього тисячоліття». Вона підкорила Європу та світ і не зупиняється на досягнутому.

20 років тому вона пережила трагедію, в наслідок якої позбулася ніг. Але все це було немов в іншому житті. Адже зараз вона більш ніж щаслива та повноцінна людина.

Правило життя — «Коли людина падає, головне піднятися і йти далі. Чи не застрявати в теперішньому моменті, дивитися тільки вперед. Потрібно перетворитися в шлях і рухатися до своєї мети. І тоді все вийде.»

Місія Олени Чинки — розвивати свій талант і дарувати любов людям, приносити їм користь. Показувати суспільству, що ми не повинні закриватися один на один зі своїми травмами або переживаннями.

Благодійність — організація соціо-культурних проектів та фестивалів для людей з інвалідністю.

Головний проект сьогодні — це центри психологічної та фізичної реабілітації для людей з ампутацією, де їм буде надаватися допомога та підтримка. Також, проект «Єдина країна» — хореографічний інклюзивний фестиваль і дитячий інтегрований кінофестиваль «Золотий ключик».

У листопаді Олена поїде на Чемпіонат Європи зі спортивних танців. Понад усе вона хоче популяризувати цей вид спорту в суспільстві, щоб людина побачила і подумала: «Я теж можу піднятися й робити». Таким чином ми підтримуємо один одного.