Сьогодні екологія і рух за чисту планету — не лише модний тренд, але і назріла необхідність. За даними українських екологів, один житель України генерує  в середньому 0,5 кг сміття в день, тобто 182,5 кг за рік. 40 мільйонів українців залишають щорічно після себе понад 7 млн ​​тонн сміття.

 

У нас більше 40 тисяч звалищ, що займають 260 тисяч гектарів — це більше, ніж держава Люксембург. Це як три столиці України. Ви знали, що для розкладання в природному середовищі паперу потрібно до 10 років, консервній банці — до 90 років, фільтру від сигарети — до 100 років, поліетиленовому пакету — до 200 років, пластмасі — до 500 років, склу — до 1000 років? Згадайте про це, перш ніж кинути в лісі поліетиленовий пакет або папір. Для розкладання фільтрів сигарет потрібно від п'яти до 15 років. За цей час вони можуть потрапити в шлунки риб, птахів і морських ссавців.

Name

Ми не можемо не помічати геометричне збільшення кількості сміття і розуміємо, що будь-яку глобальну зміну треба починати з себе. Ось так, з себе, почала наша героїня Євгенія Аратовська. Заснований Євгенією рух «Україна без сміття» сьогодні став загальнонаціональним. Визріте рішення повстати проти нестримного сміттєвого потоку призвело до того, що чотири роки тому Женя вирішила, що вона буде сортувати побутове сміття, не викидати упаковки, які ще можна переробити, а також допомагати українцям розвивати «зелені» цінності і відповідально ставитися до відходів.

 

Сьогодні проект «Україна без сміття» — це не тільки відкриття станцій глибокого сортування сміття No Waste Recycling Station (вул. Саперно-Слобідська, 25), де вас навчать правильно сортувати сміття, і ви будете впевнені, що ваше відсортоване сміття буде перероблене. Це освітні проекти для дітей та дорослих, це активна співпраця з державними інститутами, це співтовариство небайдужих людей, які думають про те, наскільки чистим буде наше «завтра»!

Як ідеологу руху за чистоту ми задали Жені ключові питання.

 

Правило життя — ніколи не розчаровуватися в людях, а значить не відчувати завищених очікувань. Не розраховуйте, що всі раптом почнуть думати так, як і ви. Адже саме ваш рух до мети — це орієнтир для багатьох, а якщо людина поділяє ваші цінності, ідеї та дії, вона обов'язково до вас приєднається. А ще я терпіти не можу слово «неможливо» — просто ви ще не побачили можливості, як це реалізувати.

 

Місія — хочеться прожити життя так, щоб усвідомлювати, що своїми вчинками ти зміг суттєво вплинути на масштабний результат, зробити рідне місто, країну і планету чистішими і світлішими. Хочеться зробити щось важливе і глобальне, щось «вау» — щоб оцінили наступні покоління.

 

Благодійність — це коли ти не можеш байдуже пройти повз. Я не можу врятувати весь світ, але я можу допомогти конкретним людям або проектам.

 

Головний проект сьогодні — це зробити роздільний збір сміття системним правилом для всіх. Простого волонтерства вже мало. Це повинно увійти в корисну звичку і стати способом життя для кожного покоління. І приємно бачити, як сьогодні ми вже рухаємося до культурного товариства.

 

Ось так, крок за кроком, наші #RITOРeople роблять вагомий внесок в розвиток нашої країни. Наша команда пишається кожною героїнею цієї рубрики і ми раді розповідати вам про людей, які поділяють з нами не тільки любов до RITO, але і наші головні цінності та орієнтири.

 

Давайте допоможемо цьому молодому, але життєво необхідному проекту! Відмовтеся від поліетиленових пакетів. Сортуйте сміття. Чи не забруднюйте сьогодні своє місто, а завтра нашу планету! Компанія RITO теж активний учасник проекту — ми постійно оптимізуємо свою технологію для мінімізації відходів і їх екологічної переробки, а сортування сміття давно стала частиною корпоративної культури. Адже малими постійними зусиллями досягаються великі результати!

 

Приєднуйтесь до #RITOPeople

 

http://nowaste.com.ua

https://www.facebook.com/NowasteUkraine/posts/друзістанція-глибокого-сортування-сміття-no-waste-recycling-stationмісто-київ-по/1881016342148090/

 • модель RITO #7054

  Джемпер прямого кроя, двухцветный

 • модель RITO #7055

  Брюки с лампасами

 • модель RITO #6970

  Джемпер с коротким рукавом c вышивкой

 • модель RITO #1832ш

  Юбка плиссе

 • модель RITO #7067

  Пальто кокон с воротником «мао»

 • модель RITO #6870

  Джемпер с коротким рукавом

 • модель RITO #6876

  Юбка гофре

 • модель RITO #6965

  Джемпер с принтом «сердечки»

 • модель RITO #6768а

  Брюки-кюлоты

 • модель RITO #6965

  Джемпер с принтом «сердечки»

 • модель RITO #530л

  Оригинальное вязаное пальто ручной работы

 • модель RITO #6556

  Платье приталенного силуэта на класических брителях

 • модель RITO #6837

  Джемпер с коротким рукавом

 • модель RITO #6876а

  Юбка гофре

 • модель RITO #7069

  Джемпер с анималистическим принтом

 • модель RITO #6791

  Юбка-карандаш

 • модель RITO #319

  RITO x ELLE

 • модель RITO #7068

  Жакет укороченный, прямого кроя. Также на фото: платье, джемпер, брюки

Фотограф: Олена Кудрій

 

Взуття для зйомок надане брендом http://marsala.com.ua/