Дорого і шляхетно — це про кашемір! Його висока вартість обумовлена не тільки обмеженою кількістю сировини і трудомісткістю виготовлення, а й унікальними властивостями дорогоцінної пряжі. З одного боку легкість, м'якість, а з іншого — зносостійкість і пружність.

Ціни у брендів класу «lux», таких як «Loro Piana», «Brunello Cucinelli», «Missoni», «Agnona», «Annapurna» тільки починаються від 1000$ за светр з кашеміру. Бренди мас-маркету використовують дешевшу сировину із залишків кашемірових ниток, що дозволяє знизити вартість виробу до 100$ в кращому випадку.

Як розпізнати справжній кашемір? Коли ви купуєте виріб з кашеміру, пам'ятайте, що ціни на справжню шляхетну шерсть під цією назвою починаються від 100$. Найпростіший спосіб визначити справжність виробу з цієї пряжі — це стиснути його в долоні, ви миттєво відчуєте приємне тепло.

Це дивовижні і корисні властивості кашеміру. Пряжа в 8 разів тепліша за вовну вівці, не викликає роздратування на тілі і магічним чином зігріває в холоднечу. Кашемір важко забарвлюється, тому часто його виробляють в природних кольорах: сірому, бежевому і чорному. Натуральний кашемір матовий, через пухнасті волокна здається огорнутим легкою димкою.

Бренд RITO намагається зробити товар більш доступним для своїх покупців, при цьому дотримується високих стандартів якості, характерних для поважних європейських брендів. Ми використовуємо кашемірове волокно в комбінованій пряжі, що містить також бавовну, шерсть, поліакрил. Наші вироби не втрачають форму, не кошлатяться при відповідному догляді та мають чудовий зовнішній вигляд, заслужено високо цінуються на ринках Європи та Американського континенту.

  • RITO CRUISE 2018