Name

Стиль street-art у вуличній моді 2018. Графіті від RITO

Сьогодні бренди черпають ідеї в настінному живописі на вулицях і площах міст. Мурали, графіті, троуапи, картини художників-ілюстраторів надихають дизайнерів модних будинків на неперевершені й авантюрні принти в одязі.

Сезон весна-літо 2018

Одна з тенденцій сезону весна-літо 2018 року — використання стилю street-art в полотнах — іронічне вуличне мистецтво символів.

Бренд RITO створив яскраву колекцію з оригінальним принтом графіті та власною історією створення, не менш цікавою, ніж сам малюнок. Дизайнер RITO Анна Панченко, натхненна роботами Shantall Martin з Нью-Йорка, створила свій неповторний символічний принт, що нагадує картини сюрреалістів. В унікальному трикотажному полотні від бренду RITO всі кольори вибираються не випадково. Схід і захід колекції «Графіті» в стилі street-art виконані в декількох кольорових комбінаціях.

Базові відтінки чорно-біло-жовтої кольорової гами символізують ранок, чорно-синьо-рожево-помаранчева гама — наступаючі сутінки.

Девіз ідеї взятий з улюбленої пісні дизайнера Don't Cry групи Guns N' Roses і вписаний рядками There's something in your eyes and Somethin's changin' inside you в малюнок трикотажного полотна.

Колекція весна-літо 2018 в стилі street-art

Основа колекції  Графіті весна-літо 2018 року від бренду RITO — джемпер, спідниця та кардиган.

Іронично-хуліганський стиль джемпера оверсайз із оригінальними манжетами підходить і до рваних джинсів з кросівками, і до елегантних однотонних брюк з туфлями-лодочками на високих підборах.

Ну, а спідниця-міді силуету трапеція, така характерно-зухвала й одночасно універсальна, підходить до однотонного верху. А в комплекті з джемпером отримуємо костюм-двійку.

Родзинкою весняно-літньої капсульної колекції 2018 став універсальний літній кардиган зі спущеною лінією плеча і нестандартною довжиною рукава 7/8. У цій моделі поєдналися гостромодний стиль та елегантність.