тропічний принт

  • ВЕСНА-ЛIТО 2018

Модні тенденції сезону весна-літо 2018 неможливо уявити без флористичних принтів в одязі. Життєрадісний мікс диких квітів, соковитих плодів, яскраво-зеленого листя тропічних дерев — так виглядає неординарний і стильний весняно-літній образ від бренду RITO.

Ми створили атмосферну колекцію стилізованих джунглів: химерні яскраві принти листя монстери і гінкго, аплікації у вигляді мініатюрних зелених пальм, яскраво-жовтих бананів і лимонів. Адже джунглі теж можуть бути стильними ... А які тропічні принти без анімалістичних мотивів у вигляді аплікації пташки колібрі, задумливого тукана і звичайно ж хижого, але такого завзятого і зовсім не страшного тигра.

Моделі створені таким чином, щоб можна було зібрати ідеальний «тотал лук» з тропічним принтом. Джемпери з контрастним рисунком листя монстери в рожево-бежевій, ванільно-сірій та класичній чорно-білій гамі можна комбінувати з монохромними брюками-кюлотами. А поєднавши такий джемпер зі спідницею-кльош в геометричний принт, ваш лук буде повністю відповідати трендам сезону. Колірна гама в колекції підібрана так, що сміливо можна міксувати флористичний і геометричний принти між собою.

Для тих, хто не ризикує самостійно змішувати моделі з різними малюнками, ми пропонуємо класичні джемпера і сукні-футляр з уже готовим поєднанням принтів: широкої смужки і великого зображення листа монстери в біло-синьо-зелених природних відтінках. Така модель стане універсальною для всіх стилів.

Родзинкою колекції стали джемпери в дрібну смарагдово-синю і чорно-білу смужку, що створює оксамитовий візуальний ефект. Залежно від ваших уподобань можна купити їх з аплікацією у вигляді пташки, пальми, бананів або ж в класичному варіанті.

Для прихильників суворих чітких ліній бренд RITO створив сукню літо 2018 (сукня-футляр) в чорно-білій та ванільно-сірій гамі відтінків з контурами листя монстери.

Монохромні темно-сині та білі класичні джемпера з акцентом у вигляді найтоншої павутинки листочка гінкго сподобаються найвибагливішим з вас, вони доречні у всіх стилях.

Завершити весняно-літній образ допоможе бомбер з рослинним принтом тропічного листя в поєднанні з базовими монохромними брюками.