трикотаж з 3D ефектом

Базова трикотажна сукня, яка, напевно, знайдеться і у Вашому гардеробі, завдяки об'ємному 3D в'язанні набуває абсолютно нового «звучання»: воно може бути як універсальною основою повсякденного гардеробу, так і самостійним і цілком самодостатнім рішенням «на вихід» - все залежить від подачі і аксесуарів.

Те ж саме відбувається і з трикотажем білого кольору або світлих відтінків. У 3D виконанні світла трикотажна сукня, кардиган або светр створюють відчуття м'якої, затишної хмари, в яку хочеться загорнутися і провести так найближчі кілька місяців.

Зверніть увагу: щоб 3D ефект не порушив пропорції фігури або не наголосив на тому, що б ви хотіли приховати від сторонніх поглядів, вибирайте вільні oversized-моделі .

Якщо трикотажна сукня з 3D ефектом все-таки занадто ризикований вибір для Вас, то об'ємний кардиган, светр або джемпер - це саме те, що зробить Ваш осінньо-зимовий образ по-справжньому стильним, модним і в той же час класичним, позатрендовим. Вільний, подовжений або ж, навпаки, злегка укорочений светр або джемпер 3D в'язки буде просто чудово виглядати з білою сорочкою чоловічого крою навипуск, спідницею-олівцем в тон вбрання або широкими кльошованими брюками, які варто носити з елегантним взуттям на підборах.

Не менш ефектно, ніж на білому і світлих відтінках, 3D в'язка виглядає на трикотажі глибоких винних тонів. Особливий шик - поєднувати такий кардиган об'ємної в'язки з тонкими, шовковими чи шифоновими спідницями і сукнями, розкішними шийними хустками і досить брутальним взуттям на низьких підборах і товстій підошві. А не замерзнути допоможуть, звичайно ж, теплі і довгі модні трикотажні пальто і кардигани.