Як відомо , в період вагітності все що торкається тіла , має бути максимально приємним та комфортним. Рука коханого чоловіка , м'який теплий струмінь води в душі , а головне -одяг , який ти носиш в цей дивовижний час. Трикотаж - один з найпопулярніших матеріалів , який обирають майбутні мами. На це є щонайменше 5 підстав:

трикотаж RITO природньо , і одночас елегантно , підкреслює гнучкі лінії твоєї фігури , яку відтепер прикрашає чарівний кругленький животик;

• трикотаж зручний , не вимагає прасування (! ) І завжди доречний;

• він виготовлений з натуральної пряжі преміум- класу , а тому він деформується , він втрачає колір і його можна прати до 1000 разів

• він дихає , отже , малюк отримує кисень в повному обсязі;

• і, нарешті , матимеш змогу одягнути його і після пологів - це ж не балахон з магазину « спеціально для вагітних » , а стильний і модний одяг .

Стилісти радять обирати моделі що підкреслють груди , зі завищеною талією , зі свободною спідницею , сорочки і блузки трапецієподібного крою. Що до колірної гами - слухай свою інтуїцію. Зазвичай вагітни жінки інстинктивно обирають світлі або яскраві відтінки, які вони покращують настрій і не поглинають сонячні промені.

Безперечно , основні речі майбутньої матусі довгі сукні та сарафани. Вони дуже жіночні , також - не заважають вільно рухатись , забезпечуючи доступ повітря до ніг .

Найголовніше - пам'ятати , що в цей період життя ти особливо гарна . Тому викинь з шафи і з голови всі широке , однотонне і нудне . І не забувай про аксесуари - гарний пасок, намиста , брошки , яскраві браслети . Психологи стверджують , що завдяки модній і доглянутій мамі дитина ще в утробі отримує урок естетичного виховання.

Вдягай сукні з красивим принтом або орнаментом , заплітай косички- колоски , одягай ніжні обідки з квітами , а головне - посміхайся ! І нехай весь світ зачекає : твоя місія сьогодні - важливіш за всі світоі проблеми!