осінь/зима 2017-18

  • СИЛИ ПРИРОДИ: колекція RITO осінь-зима 2017/2018

Творчість художника Миколи Реріха стало ключовим джерелом натхнення при створенні осінньо-зимової колекції RITO, яку бренд покаже в рамках Ukrainian Fashion Week вже 8 вересня.

Дизайнер марки Олена Пікуль взяла за основу дві картини художника — «Сходинки Гімалаїв» та «Райський сад», що стали лейтмотивами різних частин колекції. Кожна з них сповнена своїм настроєм, але разом вони виглядають як одне ціле.

«Сходинки Гімалаїв» з її холодною графікою гір подарували колекції широку палітру відтінків — від кристально-блакитного до стримано-сірого, названого Pantone одним з головних кольорів цієї осені. А сама природа найвищої гірської системи Землі — зображення своїх жителів: оленів, ведмедів, орлів. Пікуль зробила їх лаконічними і строгими, як оточуюча їх дика природа.

«Райський сад» показує природу в іншому її прояві — романтичному і хвилюючому, такому, якою вона постає на світанку з його серпанком і попелясто-рожевою гамою відтінків. Саме їх Алена Пікуль зробила тут основою, поєднавши з нотами люрексу і грайливими рюшами. Знайшли своє відображення в колекції і райські пташки, що прикрасили лаконічні пальто і спідниці-олівці.

Максимально розкритися візуальній складовій колекції допомагають обрані дизайнером форми і силуети. У них відчувається вплив епохи вікторіанства — жорсткі спідниці-плісе, характерні для пізнього вікторіанства сукні-дзвіночки, светри з акцентованими лінією плеча і комірами та об'ємні пальта, під якими мешканка того часу могла б заховати навіть свій торнюр.