Умови оптового продажу


Вас вітає RITO - виробник трикотажного одягу і предметів інтер'єру.

Наші основні умови співпраці:

Ми працюємо з Юридичними особами, в тому числі з Індивідуальними Підприємцями.

Всі замовлення відвантажуються тільки у випадку повної передоплати.

1) Мінімальна оптова партія - на суму від 1000 € (або еквівалент в іншій валюті)

2) При сумі замовлення понад 1500 € але менше 3000 € - знижка 5%

3) При сумі замовлення більше 3000 € - знижка 10%

При формуванні оптового замовлення необхідно враховувати, що мінімальна кількість замовлених виробів одного Артикула (№Моделі) повинні складатися від 4-х одиниць (розміри на ваш вибір). Виняток може бути в тому випадку, якщо на момент узгодження замовлення зазначені моделі є в наявності на складі.

Наша стандартна розмірна сітка XS, S, M, L, XL, XXL

Порядок оформлення замовлення:

Для оформлення замовлення необхідно визначити № моделі і кількість виробів представлених в нашому каталозі модного одягу. Зв'язатися з нашим менеджерами за телефонами (Viber / WhatsApp) +38 (067) 936-28-73 або відправити запит нашому адміністратору, в будь-який зручний для Вас час. Ви можете обговорити всі деталі вашого замовлення з нашим менеджером. У заявці необхідно узгодити: № моделі, розмір, забарвлення і кількість виробів.

Рахунок формується 1-3 дні, в залежності від завантаженості складу (або наявності виробів на складі).

Вартість доставки в замовлення не входить.

Всі представлені моделі в каталозі - це розроблені нашими дизайнерами і випущені невеликими партіями трикотажні вироби. Всі замовлені моделі виготовляються за Вашим індивідуальним замовленням і в обумовлений період.

Оплата:

Товар может быть оплачен как наличными (в нашем офисе в Киеве), так и безналичным расчетом. В случае безналичного расчета Вам по электронной почте или по факсу высылается счет. Вы его оплачиваете в банке. Уведомление об оплате счета обязательно. После поступления денег на наш расчетный счет мы отправляем Вам товар по указанному адресу и в указанный период. Оплата по счету должна быть произведена в течении 5 рабочих дней, если в течении этого срока счет не оплачивается он будет аннулирован, посылка расформирована.

ДОКУМЕНТИ та доставка ЗАМОВЛЕННЯ

Надаємо декларації відповідності на продукцію, договір і повний комплект бухгалтерської документації (рахунок, товарна накладна).

Готові організувати доставку одягу будь-якою транспортною компанією за вашим вибором. Вартість доставки може бути включена в рахунок або може бути оплачена Вами при отриманні вантажу. RITO запрошує до співпраці компанії, які займаються торгівлею одягом.

Компанії мають можливість розширити свій асортимент високоякісним, модним і стильним жіночим трикотажним одягом. У наших магазинах і нашому інтернет-каталозі, Ви можете обрати відповідні для Вас моделі.

Адреса офісу: 04070, Україна, Київ, вулиця Ігорівська, 5

Відправити запит на прайс-лист

 • Україна

  •Україна, м. Київ, вул. Ігорівська, 5 (ст.метро Поштова площа)
  тел: +380 44 4252500
  • Україна, м. Київ, вул. Лисенка, 1 (ст.метро Золоті Ворота)
  тел.: +380 44 2787140

  Графік роботи:
  Понеділок-п'ятниця 10:00 - 20:00
  Субота 10:00 - 18:00
  Неділя 11:00 - 18:00

 • Литва

  • Литва, м. Вільнюс, вул. Басанавічус 16
  https://www.facebook.com/rito.lt/
  тел.: +37062600055

  Графік работи:
  Понеділок-п'ятниця 11:00 - 19:00
  Субота 11:00 - 15:00
  Неділя - вихідний