• RITO Sporty
    ВЕСНА / ЛІТО 2016-2017

Нова капсульна колекція RITO присвячена спорту. Дизайнери бренду звернулися до ретро-естетики і поєднали її з актуальними сьогодні кольорами і деталями. Білосніжна трикотажна сукня прямого крою, в якій легко уявити на корті тенісних зірок минулого, стає у ряд з лаконічною бейсболкою, а поло, що не втрачають своєї популярності, виконані в пастельних відтінках і делікатно струмують уздовж тіла.

«Спортивні елементи і трикотаж — це благородне і по-справжньому аристократичне поєднання, — розповідає дизайнер RITO Аня Панченко. — Тільки подивіться на королівську сім'ю, на їх архівні фото — ідеальний приклад комфорту та елегантності».

Капсула RITO sporty — це доказ того, що в трикотажі абсолютно комфортно себе можна почувати і влітку. Спеціально для створення цієї колекції використовувалася віскоза, відома своїми охолоджуючими властивостями.

Одним з хітів колекції стали трикотажні кардигани: їх спортивний настрій — в контрастному поєднанні відтінків. Яскраво-зелені смуги на швах і манжетах надають динаміки і особливо ефектно виглядають в русі. Базою літнього гардеробу можуть стати і трикотажні сукні — вони будуть незамінними як основа для багатошарового луку, а також залишатимуться абсолютно самодостатніми в мінімалістичному образі.