в очікуванні чудес

Передсвяткова суєта набирає обертів, пошук подарунків виходить на фінішну пряму, а вибір вбрання може перетворитися на справжню проблему. Але тільки не з різдвяною колекцією RITO, в якій трикотажні сукні кольорів дорогоцінного каміння з делікатним блиском сусідять із затишними светрами — для тих, хто планує зустріти свята в домашній атмосфері.

Нова і дуже святкова колекція RITO вже в мережі наших магазинів! Жакардові сукні та джемпера, розшиті перловим бісером, — найкрасивіший і найзатишніший подарунок на новорічні свята! Сполучення різних предметів одягу з нової колекції дозволяють створити багато стильних зимових образів. В'язаний одяг на Різдво — безсмертна класика, яка в руках дизайнерів компанії RITO знаходить нову сучасну форму, здатну прикрасити кожну жінку цієї зими.

У новій колекції вдало поєднуються різноманітні силуети, фактурне полотно джемперів з легкими, повітряними летючими тканинами спідниць гофре. Таке незвичайне для зими поєднання додає жінці тендітності та витонченості.

Немов припорошені снігом, розшиті намистинами сукні довжини міді та максі зроблять новорічний образ ошатним і дуже стильним.

«Під час роботи над колекцією я, природно, думала про Різдво. Про дитячі щирі емоції ... Про аромат ялинки, гостей, подарунки ... Коли чекаєш чуда і відчуваєш себе казковою героїнею, маленькою принцесою», — розповідає дизайнер RITO Олена Пікуль, яка показала, що трикотаж може виглядати святково і ошатно.

Образи колекції балансують на тонкій грані між повсякденним і вечірнім одягом, що дозволяє відчувати себе особливо, але не жертвувати комфортом. «Ми так поспішаємо, що не встигаємо насолодитися моментом. А часом варто зупинитися і повірити в диво. Адже свято наближається», — додає Пікуль.