business style

Границі, які раніше існували в моді, швидко стираються. Тепер не обов'язково носити світлі відтінки тільки влітку, а трикотаж — виключно в холодну пору року. Найактуальніший прийом в сучасній моді — поєднання протилежностей, і тут трикотаж грає одну з головних ролей: його легко комбінувати з бавовною, шовком, льоном та іншими тканинами різної фактури.

Сьогодні наука, модна індустрія і легка промисловість пішли так далеко вперед, що можуть запропонувати нам унікальні трикотажні полотна, які ідеально підходять навіть для спекотного літа. Особливо варіації на тему літнього трикотажного одягу припадуть до душі тим, хто працює в офісі і змушений балансувати між суворим дрес-кодом, контрастом температур на вулиці і в приміщенні та вічним бажанням виглядати стильно, модно і красиво.

Name

ШИРОКІ ШТАНИ, ПОДОВЖЕНИЙ ТРИКОТАЖНИЙ ЖИЛЕТ

Безшироких штанів цього літа ну просто не обійтися — особливо в офісі. Вільнийкрій дозволяє відчувати себе комфортно і легко в найжаркіший день. З такими брюками можна носити класичні човники на помірному або низькому каблучку kitten-heel.

Name

ЖИЛЕТ І ФАКТУРНА СУКНЯ

Друга основа образу — це однотонна трикотажна сукня, викона у цікавій фактурної техніці. Важливо, щоб сукня також сиділа вільно — тільки тоді образ буде виглядати актуально. І, нарешті, подовжений жилет з трикотажу, який чудово тримає форму і зберігає презентабельний вигляд протягом усього дня — секрет успіху стильного літнього ділового гардеробу.

Name

ТРИКОТАЖНИЙ КОСТЮМ

Мінімалістичний костюм-двійка, що складається з укороченого жакета з рукавом три чверті і спідниці-олівець. Зверніть увагу, як чудово, легко і невимушено виглядає костюмв поєднанні з білими сліпонами. Такий же образ, але доповнений взуттям на підборах буде виглядати елегантно і строго.

Сукня в рубчик

Трикотажна сукня довжиною до коліна — ще одна виправдана інвестиція в свій річний офісний гардероб. Вдень, просте і лаконічне, воно буде прекрасно виглядати з тими ж сліпонами або класичними човниками, якщо діловий етикет не дозволяє вам вільностей. А ввечері заграє по новому в поєднанні з червоною помадою і відкритими витонченими босоніжками.