Як визначити свій колірний тип

Напевно ви помічали, що деякі речі, навіть ті ,що ідеально сидять на вашій фігурі, не личать саме вам. На подрузі - так, круто, а вам не йде. Вся справа в кольорі! А точніше, у невідповідності кольору вашому індивідуальному кольоротипу.

Кожна людина володіє неповторним колоритом. В залежності від кольору волосся, очей, шкіри та безлічі інших факторів кожен являє собою унікальну сукупність кольорів та відтінків – такий набір ознак називають кольоротипом людини. Безумовно можна носити одяг (сукні літо 2018) будь-якого кольору . Але саме відтінки необхідно підбирати у відповідності зі своїм природнім колоритом. І для цього необхідно знати до якого кольоротипу ви відповідаєте.

Одразу відкинемо популярний метод «я вважаю вам це личить». Справа не у суб’єктивній думці подружки, а у професіональному, заснованому на теорії кольору, вирішенні спеціаліста. У всьому світі користуються так званим «сезонним методом» , який ділить всіх людей на холодні кольоротипи – «літо» та «зиму» і теплі - «осінь» і «весну». З нашими порадами ви можете навчитись робити це самостійно.

Отже, вам знадобиться добре освітлене приміщення (світло має бути природнім) і велике дзеркало, декілька відрізків тканини різних кольорів або просто листків паперу. Для початку необхідно визначити «температуру» вашого кольоротипу. Візьміть один колір, наприклад, червоний, і експериментуйте з його відтінками – корал, їдко-рожевий, вишневий, помаранчевий. Важливо, щоб відтінки були як в холодних , так і в теплих тонах. Оцініть як поєднуються відтінки з вашим кольором шкіри, з якими обличчя виглядає свіжим, рум’яним, чи виділяються очі або губи, чи воно тьмянішає і стає менш виразним. Холодні кольоротипи оживають в рожевих чи ягідних відтінках. В теплих землистих кольорах, особливо в золотисто-жовтому, представники холодного типу помітно тьмянішають.

Потім, на основі колориту шкіри, волосся, губ та очей визначте свій точний кольоротип.

Важливо проводити тест без косметики! Якщо волосся пофарбоване їх необхідно прибрати з обличчя щоб вони не впливали на сприйняття.

кольоротип «Весна»

Характерні риси «весняних» дівчат - тонка, майже прозора світла шкіра. Натуральній колір волосся переважно теплих відтінків блонд і світло-русяві – пшеничні, медові, золотисті. Очі світлих відтінків: світло-блакитні і сірі, світло-коричневі, світло-зелені. Їх обрамляють світлі брови та вії. Дівчатам цього кольоротипу властивий дитячий легкий рум’янець і ніжні рожеві губи. Люди з кольоротипом «весна» швидко згоряють на сонці, влітку в них з’являються світлі веснянки.

Name

кольоротип «Весна»

Що прикрасить «Весну»?

Одяг теплих, свіжих відтінків: персиковий, тепло-рожевий, абрикосовий, помаранчевий, червоний, золотистий, кремовий. Численні відтінки зеленого - кольору молодого листя, яблучний, аквамариновий, золотисто-бірюзовий. Лососевий, абрикосовий, персиковий і світлий червоно-кораловий. Колір топленого молока, льону, кремовий, бежево-жовтий, колір молочного шоколаду, коричнево-фіолетовий, іскристо золотий.

Невдалі відтінки: сліпуче білий, холодний рожевий, сіро-срібний, вугільно-чорний.

Name

кольоротип «ЛІто»

Дівчата цього кольоротипу сонця не бояться, їх шкіра добре переносить засмагу і швидко стає бронзовою. Натуральний відтінок шкіри від світло-рожевого до світло-сірого, волосся світлих русявих і холодних попелястих відтінків. Очі можуть бути сірими, сіро-блакитними, сіро-зеленими, темно-коричневими і навіть карими. Губи блідо рожевого відтінку. Цьому кольоротипу більше личить холодна палітра відтінків.

Name

кольоротип «ЛІто»

Що прикрасить «Літо»?

Холодні, димчасті, пастельні, немов розмиті тони. Добре виглядають ніжно-блакитні, сіро-білі, сріблясті, перлинні, бузкові, бежево-сірі, кольори джинсової тканини від вицвілого блакитного до насиченого відтінку індиго. Холодна рожева гама від світлих пудрових відтінків до темно-рожевого з фіолетовим відливом. Малиновий, вишневий, колір червоного вина.

Невдалі відтінки: чітко теплі, яскраві, їдкі кольори. Помаранчевий, охра, морквяно-червоний, колір яєчного жовтка, їдко-зелений. Також варто уникати чорного і білого.

Name

кольоротип «ОсІнь»

Ідеальне втілення «теплої осені» - шкіра золотистих відтінків, волосся кольору міді від золотистого до яскраво-рудого і навіть червоних, теплий відтінок очей (бурштинові, горіхові). Дівчата кольоротипу осінь погано переносять засмагу, але легкий бронзовий відтінок ще сильніше підкреслює їх красу.

Name

кольоротип «Осінь»

Що прикрасить «Осінь»?

Вся тепла палітра осіннього неба, листя і землі. Золотисто-блакитний, лазуровий, смарагдовий, колір старого золота. Коричнево-червоний, охра, гірчичний, хакі, колір шампанського, жовтувато-бежевий, палевий, мідний і бронзовий. Темно-фіолетовий, червоний мак і помаранчевий.

Невдалі відтінки: сніжно-білий, чорний, пастельні відтінки блакитного і рожевого, холодний синій.

Name

кольоротип «Зима»

Цьому виразному холоднму кольоротипу характерні контрасти в зовнішності: чорний або темно-каштановий колір волосся, порцелянова шкіра і темно-карі, зелені або сині очі. Шкіра дуже світла, практично біла, до засмаги вкрай вибаглива.

Name

кольоротип «Зима»

Що прикрасить «Зиму»?

Контрастні сніжно-білі і яскраво-чорні, холодний блакитний, синій, фіолетовий і срібний. Колір кави, гіркого шоколаду, яскраво-рожевий, фуксія, сіро-сталевий. Кольоротипу «зима» дуже личать кольори темної вишні, яскраво-малиновий і бордо.

Невдалі відтінки: помаранчевий, линялий жовтий, червоно-коричневий, цегельний, землистий.

Name