Фільтр
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Сезон
  0
  0
  0
#RitoPeople: Ірина Літус

#RitoPeople: Ірина Літус

Весь світ за час карантину отримав чіткі ввідні дані — потрібно турбуватися про своє здоров'я. Ще ніколи питання медицини не були такими актуальними. 

За час локдауну всі особисті зв'язки та ділові комунікації перейшли в онлайн формат, ми позбавлені вербального спілкування, позбавлені близького контакту одне з одним. Як ніколи виник посилений запит на природню красу "в кадрі." 

Ми давно планували зняти матеріал з нашими улюбленими амбасадорами, сімейною династією лікарів. Ще до карантину ми кілька разів переносили нашу зйомку. Трапилося так, що розмовляючи з нашею героїнею, ми, як ніколи вчасно, отримали цікаве і актуальне інтерв'ю.

Наша героїня — представниця сімейної династії лікарів, лікар-дерматолог-косметолог, сертифікований тренер міжнародного класу EMET Medicine, керівник однієї з найвідоміших в Києві дерматологічних клінік, Ірина Літус.

Ірина Літус закінчила Університет Богомольця. Спеціальність — дерматолог, косметолог. Практикує з 2011 року.

Ми зразу запитали Ірину про те, як повпливала пандемія і карантин на ставлення людей до краси та здоров'я. І звісно ж, наші головні питання.


ПРАВИЛА

Я —  людина системна, людина росту над собою, тому в мене багато правил в роботі, правил, що стосуються мене, і правил, що стосуються моїх оточуючих.

Головне правило — любити свою справу.

Любити себе.

Любити людей.

Я — лікар і завжди дію в інтересах здоров'я пацієнтів.

Проводжу практично весь час на роботі. 24/7 і завжди на зв'язку.

В зв'язку з тим, що наше життя практично пішло в online, ми всі стали "видимими" і зараз, залишаючись вдома, ми доступні сотням людей. Тому виник величезний попит на зовнішню красу, що стало ще більшим поштовхом для розвитку галузі. Всі шукають новинки і мріють про швидкий результат. Але тут я намагаюся діяти обережно, збираю інформацію, очікую результати тестування нових препаратів. І тільки потім ми самі досладжуємо препарат і пропонуємо його нашим клієнтам.

Для нас дуже важливим є питання безпеки. Я за безпечну красу. І в своїй роботі ніколи не женуся за "модною красою". Починаючи працювати з пацієнтом завжди думаю, що ми будемо робити через 3, 5, 10 років, щоб людина залишалася здоровою і красивою. Наші спеціалісти ніколи не підсаджують пацієнта на "гачок бьюті вдосконалень". Завдяки багатьом змінам в світі ми отримали право на природність, на здорову красу за допомогою спеціалістів і технологій.


МІСІЯ

Моя робота і була, і не була моїм першим коханям.  Знаючи, що таке практика і прийом пацієнтів, розуміла, наскільки це енергозатратна робота. Мені здавалося, що я цього не потягну. Я бачила себе винятково в адміністративній роботі. В медицині, але в управлінні. Але в перший день інтернатури зразу відчула — це моє. Мені так сподобалося, що я зразу зрозуміла, що не хочу нічого іншого.

Моя Місія  відновлення і зцілення людей через мою любов до справи. Починаючи працювати з клієнтом, я часто підключаю фахівців тих областей, в яких нам потрібно буде вирішувати завдання здоров'я. І справа ніколи не буває тільки в зовнішньому результаті.

Працюючи зі своїми клієнтами ми, найчастіше, вирішуємо і психологічні проблеми, і проблеми хронічних захворювань, в яких зовнішні прояви — верхівка айсберга.

В роботі пацієнтами у нас є два напрямки: перший — лікування, а другий — краса.

З практикою я зрозуміла, що далеко не завжди пацієнту важливий результат. Іноді важливішим є шлях. І це дуже затратно для мене особисто по енергії. Важливо регулювати свою залученість, щоб максимально допомогти людині, не руйнуючи її правила і поважаючи її бажання.


Я, як фахівець, давно не даю непрошених порад. Адже ми, лікарі, відразу бачимо, що потребує корекції, помічаємо, якщо ви, наприклад, багато посміхаєтеся, мало п'єте води, недосипаєте, можливо, часто робите перельоти або неправильно харчуєтеся  все це видно. Але я вже не біжу на пляжі до кожного обгорілого з консультацією по питному режиму і кремом.

Краса і здоров'я сьогодні  усвідомлений вибір кожної людини.


ГОЛОВНИЙ ПРОЕКТ

Нашій клініці вже 20 років. І, звичайно, мій головний проект  це продовжити сімейну справу. Моя щоденна праця спрямована і на роботу з пацієнтами, і на дуже багато адміністративних і комерційних завдань. Потрібно щодня бути в контакті з колегами, нашими фахівцями клініки, ми вчимося, розвиваємося, використовуємо нові канали комунікацій. Я часто виступаю на конференціях, мене запрошують, як експерта, в проекти для журналів, на телебачення. Я роблю все, щоб наша клініка залишалася лідером в своєму напрямку. Для нас важливо не втрачати темп і бути сучасними, бути частиною життя все більшої кількості людей, які роблять усвідомлений вибір на користь краси та здоров'я.


Карантин став для багатьох тригером розуміння і вирішення дуже гострих соціальних і особистих питань. І нам дуже хочеться, щоб ми всі впоралися. Щоб отримали нові переваги і зміцнили наші сильні сторони. А для цього важливо працювати над собою, щоб залишатися красивими, здоровими, бути корисними суспільству, несучи на благо свої професійні знання і свою енергію, як це роблять наші герої #RITO_PEOPLE і як це робимо ми з вами)