×
Фільтр
  • Розмір
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Матеріал
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Колір
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Сезон
    0
    0
    0

Рекомендації по догляду за трикотажем

ПРАННЯ

1. Періть трикотаж окремо від інших речей, щоб ворсинки вовни не перекочували на інший одяг.

2. Перед пранням виверніть річ навиворіт.

3. Не використовуйте миючі засоби, що містять відбілювачі, біодобавки, кольорові гранули, луги та їх сполуки. Краще користуватися спеціальними засобами для прання трикотажних виробів. Сучасні безфосфатні порошки, шампуні та кондиціонери для прання вовни і шовку дбайливо поводяться з волокнами, огортаючи їх тонким захисним шаром. Речі від цього стають більш пухнастими, менше мнуться і краще прасуються.

4. Будь-який трикотаж бажано прати вручну, м'яко стискаючи. Терти трикотажні полотна ні в якому разі не можна!

5. Щоб уникнути звалювання і втрати еластичності трикотажу, вода для замочування і прання повинна бути однієї температури (не вище 30⁰), при цьому час замочування має бути коротким (до 30 хвилин). Не замочуйте трикотаж, в якому присутня пряжа декількох кольорів.

6. При машинному пранні вибирайте делікатний режим.

7. Не викручуйте трикотаж, а акуратно відіжміть руками. Залишок вологи приберіть, замотавши трикотажну річ в махровий рушник.

8. Сушіть виріб, розстеливши на плоскій поверхні далеко від джерела тепла і надавши йому потрібну форму.

9. Прасуйте виріб тільки з вивороту теплою праскою, не розтягуючи. Найкраще використовувати праску з функцією парогенератора, щоб платформа взагалі не торкалася трикотажу.

 

ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати трикотаж краще в складеному вигляді, не дуже щільними стопками. На вішалках вироби витягуються і деформуються.

Делікатний трикотаж (шовк, кашемір) і трикотаж, вишитий бісером, для зберігання перекладають папером.

Якщо ви готуєте трикотажні вироби до сезонного зберігання, не забудьте про засоби від молі.

Виперіть і добре просушіть трикотаж перед тим, як прибрати його на зберігання.


ПОШКОДЖЕННЯ

Виникнення кошлатання (пілінг) на трикотажі неминуче. Відбувається це через механічне тертя ворсистої структури трикотажного полотна в процесі носіння. Найпростіше боротися з пілінгом — пам'ятати про шкоду тертя від ременів, сумок, жорстких внутрішніх елементів верхнього одягу (вшиті в бічний шов бірки зі складом) й іншого механічного впливу. Видаляти кошлатання слід спеціальною щіткою або машинкою для пілінгу.

Ніколи не обрізайте затяжки! Якщо затяжка невелика, її потрібно акуратно витягнути на виворітну сторону за допомогою тупої голки. Якщо ж нитка стягнула весь ряд, а також в разі більш серйозних ушкоджень — спуск петлі, дірочки і т.п. — потрібна допомога фахівця. Ми надаємо нашим клієнтам платні послуги з ремонту трикотажу RITO.