×
Фільтр
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Сезон
  0
  0
  0

Про компанію

Про компанію RITO

Ми – український трикотажний бренд RITO, і ми закохані в трикотаж. Почавши з однієї домашньої в'язальної машинки в 1991 р, сьогодні ми побудували власну фабрику з сучасним технологічним оснащенням, де виготовляємо одяг.

Ми контролюємо всі етапи виробництва – від перших ескізів і розробок дизайнерського бюро до тиражування продукції та її упаковки. Ми пишаємося тим, що на наших ярликах слова «Made In Ukraine». Жіночий одяг RITO Woman відрізняється розумним поєднанням практичності та сезонних трендів. Домашній текстиль лінії RITO Home приносить у ваші домівки відчуття тепла й затишку. Для чоловіків пропонуємо універсальні базові моделі в лінії RITO Man.

Ми – соціально відповідальний бренд. Ми відчуваємо свою відповідальність як перед нашими клієнтами, так і перед планетою. Нам не однаково, з якої пряжі ми в'яжемо для вас сукні, светри та кардигани. Ми співпрацюємо з відповідальними партнерами-постачальниками сировини, чия діяльність підтверджена міжнародними сертифікатами ISO 9001, ISO 14001, SA 8000. Стале споживання для нас – це в першу чергу якість нашої продукції, яка залишається актуальною і бездоганною протягом довгого часу.

RITO отримало підтримку від Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" (www.facebook.com/usaidcep.ua). Шлях виявився довгим, але витрачений час та ресурси на підготовку вартували цього.

Допомога для компанії RITO це шанс:

 - вдосконалити систему керуванняпідприємством;
 - розповісти світу про свій унікальний стартап 911Lab;
 - показати, що українські підприємиці можуть все! Майже все, коли спираються на допомогу донорів та друзів ;)
 - презентувати, що fashion made in Ukraine це технологічний, надійний, сучасний та якісний продукт. Носіть із задоволенням!